Image Alt
Witamy w naszych Instytutach

SPA BEAUTY

Witamy w naszych Instytutach

spa beauty

Z nami poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Zadbamy o to, aby chwile spędzone w naszych Instytutach były doskonałą formą relaksu dla ciała i ducha. Aby każdy Klient czuł się wspaniale. Naszą filozofią jest dbanie o piękno w każdej postaci, z pomocą najlepszych specjalistów oraz najbardziej zaawansowanych technik.

Zobacz, z jakich usług najchętniej korzystają Obdarowane Osoby.

PAKIETY SPA 0
MASAŻE CIAŁA, 0
TERAPIE NA TWARZ 0
a
a
Wellness

RELAKS & PRZYJEMNOŚĆ

Podczas wizyty w naszych Instytutach zadbamy także o to, aby w pełni zaopiekować się Klientem. W trakcie zabiegów można skorzystać w kącika relaksu, w którym można w szlafroku napić się parzonej kawy lub aromatycznej herbaty.

a
a
Wellness

PIĘKNO & ODPOCZYNEK

Na wizytę nie musisz ze sobą niczego zabierać. Wszystko dostaniesz u nas na miejscu: szlafrok, jednorazową bieliznę, kapcie. Zapraszamy Ciebie do naszego świata piękna na błogi odpoczynek, w nowoczesnych wnętrzach.

Zaproszenie Upominkowego do

spa beauty

To pomysł na wyjątkowy prezent, inny niż wszystkie. To sposób na podarowanie Bliskiej Osobie chwili relaksu, chwili tylko dla siebie. Nie ma znaczenia czy ktoś jest stałym bywalcem naszych Instytutów, czy też odwiedza nas po raz pierwszy, na pewno każdy doceni ten wyjątkowy prezent.

DLACZEGO WARTO

Ponieważ każdy z nas zasługuje na to, aby poczuć się naprawdę wyjątkowo. Dlatego, że wizyta w naszych Instytutach to nie tylko forma dbania o swoją skórę i ciało ale także doskonała forma na relaks i odprężęnie.

CO WYBRAĆ

Jeżeli nie wiesz, jaką usługę wybrać nie przejmuj się. Możesz wybrać voucher kwotowy lub zdecydować się na usługi, które najbardziej Ci odpowiadają. A jeżeli Osoba Obdarowana będzie chciała skorzystać z czegoś innego, to również będzie miała taką możliwość.

JAK WYGLADA ZAPROSZENIE

Zaproszenie Upominkowe to elegancki bon, zapakowany w prezentową kopertę, który będziesz mógł wręczyć Obdarowanej Osobie. Jednym słowem to po prostu pomysł na GOTOWY PREZENT!

INSTYTUT DERMA

4 lokalizacje w Warszawie

ul. Głębocka 54 tel. 22 434 55 44
ul. Lazurowa 183 tel. 22 637 24 60
ul. Mehoffera 68d tel. 22 744 53 59
ul. Sarmacka 10 tel. 22 407 33 33
www.iderma.pl
instytut@iderma.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 10:00–21:00
Sobota 9:00–18:00

NAPISZEMY LUB ODDZWONIMY

Masz pytania?