Image Alt

PREZENTY DLA PAR

Uczucie dwojga ludzi jest czymś najbardziej wyjątkowym, o co warto dbać każdego dnia. Wspólne zmaganie się z przeciwnościami losu i wciąż pojawiającymi się problemami mocno cementuje związek na lata. Prezent dla par na rocznicę, a także na święta będzie pięknym symbolem docenienia dla ich wytrwałości, a także wspólnie przeżytych chwil. W połączeniu z zabiegami pielęgnującymi oraz masażami relaksacyjnymi możesz podarować swoim bliskim jakże potrzebne odprężenie.

Taki pomysł na prezent sprawdzi się zarówno dla nowożeńców, jak i narzeczonych lub osób pozostających w mniej formalnym związku. Wybierając podarunki dla par w postaci Zaproszeń Upominkowych znajdujących się w naszej ofercie, przede wszystkim zapewniasz obdarowanym osobom chwile spędzone razem w zacisznym miejscu, gdzie dominuje uczucie ukojenia i relaksu. Wykorzystany w ten sposób czas pozwoli na przeżycie podobnych doznań i wzajemne poznanie siebie. A wszystko to jest możliwe w pakiecie z lampką schłodzonego szampana i owocowym, orzeźwiającym poczęstunku.

a

Pakiet dla dwóch osób zawiera dwa indywidualnie dobrane zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz dwa relaksujące 60min masaże całego ciała. Pakiet zabiegów trwa 2h. To idealny prezent dla par.

Kup teraz
a

Pakiet dla dwóch osób zawiera dwa indywidualnie dobrane zabiegi na twarz z maską algową i masażem twarzy, szyi i dekoltu oraz dwa razy pielęgnacja dłoni z manicure Spa. Pakiet zabiegów trwa 2h.

Dla koleżanek i przyjaciółek to możliwość połączenia przyjemnego spędzenia czasu z pielęgnacją twarzy i ciała.

Kup teraz
a

Pakiet dla dwóch osób zawiera dwa relaksujące 60min masaże całego ciała oraz dwa razy pielęgnacja dłoni z manicure Spa. Pakiet zabiegów trwa 2h.

Dla bliskich osób to możliwość spędzenia czasu w wyjątkowy sposób. Pakiet idealnie sprawdzi się zarówno w wersji dla par jak i dla przyjaciółek.

Kup teraz
INSTYTUT DERMA

2 lokalizacje w Warszawie

ul. Głębocka 54 tel. 22 434 55 44
ul. Lazurowa 183 tel. 22 637 24 60
www.iderma.pl
instytut@iderma.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 10:00–21:00
Sobota 9:00–18:00

NAPISZEMY LUB ODDZWONIMY

Masz pytania?