Image Alt

PREZENTY DLA PAR

Uczucie dwojga ludzi jest czymś najbardziej wyjątkowym, o co warto dbać każdego dnia. Wspólne zmaganie się z przeciwnościami losu i wciąż pojawiającymi się problemami mocno cementuje związek na lata. Prezent dla par na rocznicę, a także na święta będzie pięknym symbolem docenienia dla ich wytrwałości, a także wspólnie przeżytych chwil. W połączeniu z zabiegami pielęgnującymi oraz masażami relaksacyjnymi możesz podarować swoim bliskim jakże potrzebne odprężenie.

Taki pomysł na prezent sprawdzi się zarówno dla nowożeńców, jak i narzeczonych lub osób pozostających w mniej formalnym związku. Wybierając podarunki dla par w postaci Zaproszeń Upominkowych znajdujących się w naszej ofercie, przede wszystkim zapewniasz obdarowanym osobom chwile spędzone razem w zacisznym miejscu, gdzie dominuje uczucie ukojenia i relaksu. Wykorzystany w ten sposób czas pozwoli na przeżycie podobnych doznań i wzajemne poznanie siebie. A wszystko to jest możliwe w pakiecie z lampką schłodzonego szampana i owocowym, orzeźwiającym poczęstunku.

a

Pakiet zawiera zabieg intensywnie nawilżający na twarz Dla Niej oraz Dla Niego oraz dwa masaże relaksujące całego ciała.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera dwa zabiegi intensywnie nawilżający na twarz oraz dwa masaże liftingujące twarzy, szyi i dekoltu.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera dwa masaże relaksujące całego ciała oraz dwa zabiegi manicure.

Kup teraz
INSTYTUT DERMA

2 lokalizacje w Warszawie

ul. Głębocka 54 tel. 22 434 55 44 tel. kom. 517 337 932
ul. Lazurowa 183 tel. 22 637 24 60 tel. kom. 506 367 608
www.iderma.pl
instytut@iderma.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 10:00–21:00
Sobota 9:00–18:00

NAPISZEMY LUB ODDZWONIMY

Masz pytania?