Image Alt

PREZENTY DLA NIEJ

Przecież walentynki mogą trwać nie tylko jeden dzień w roku, ale przez cały czas! Czemu więc nie podarować swojej dziewczynie, czegoś, co będzie spełniać jej oczekiwania, a jednocześnie będzie wyjątkowe i nietuzinkowe? Prezent dla niej pod każdym względem powinien być unikatowy i zachwycać na każdym kroku. Jednak nie musi to być rzecz materialna, a np. usługa, dzięki której sprawisz niesamowity uśmiech na jej twarzy. Zawsze warto wykazywać się romantycznymi gestami, bowiem sprawiają one, że uczucie nie wygasa, a wręcz przeciwnie – rozkwita jak piękny kwiat.

Każda kobieta potrzebuje czasami chwili wytchnienia, chwili dla siebie. Wybierając prezent walentynkowy lub urodzinowy dla niej, powinieneś wziąć pod uwagę zwłaszcza jej potrzeby i upodobania. Ciekawym upominkiem dla dziewczyny będzie np. masaż, który pozwoli się zrelaksować i odprężyć lub praktyczne gadżety, mające na celu ułatwienie codziennego funkcjonowania. Z tego względu znajdziesz w naszej ofercie vouchery na najchętniej wybierane usługi i nie tylko, gdyż uważamy, że wszystkie kobiety zasługują na niepowtarzalne i jedyny w swoim rodzaju upominek.

a

Relaksujący masaż całego ciała 60min stanowi najwspanialszą metodę na przywrócenie równowagi ducha i ciała. Pozwala skutecznie odprężyć się i dostarczyć nowych sił witalnych.

Kup teraz
a

Luksusowy masaż całego ciała ciepłym olejem połączony z intensywną pielęgnacją złuszczającą i nawilżającą skórę.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera intensywnie nawilżający zabieg na twarz i szyję infuzji tlenowej Dermaoxy oraz relaksujący masaż ciała ciepłym olejem.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera intensywnie odmładzający zabieg na twarz infuzji tlenowej Dermaoxy oraz relaksujący masaż pleców.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera zabieg ekskluzywny zabieg na twarz, peeling ciała wraz z masażem relaksującym ciała oraz na zakończenie regenerację włosów z modelowaniem.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera ekskluzywny zabieg na twarz, szyję i dekolt, masaż twarzy, szyi i dekoltu, peeling ciała z relaksującym masażem ciepłym olejem, manicure i pedicure oraz na zakończenie regenerację włosów z modelowaniem.

Kup teraz
INSTYTUT DERMA

Lokalizacja w Warszawie

ul. Głębocka 54 tel. 22 434 55 44 tel. kom. 517 337 932
www.iderma.pl
instytut@iderma.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 9:00–21:00
Sobota 9:00–17:00

NAPISZEMY LUB ODDZWONIMY

Masz pytania?