Image Alt

PREZENTY DLA NIEGO

Mimo że często działają Ci na nerwy to jednak czasami bywają romantyczni i przydatni do wykonywania różnych czynności. Faceci. Trudno ich momentami zrozumieć, ale wyjątkowy prezent dla niego przełamie każdą barierę – nawet barierę niezrozumiałości. Mężczyźni żyją w ciągłym stresie i warto podarować im coś nietypowego i w pierwszym dla nich odczuciu zaskakującego. Męski pedicure czy relaksujący masaż pozwoli im na odprężenie, a także na chwilowe zapomnienie o negatywnych emocjach.

Niezależnie od tego czy jest to prezent dla narzeczonego, chłopaka czy też po prostu dla niego powinien być on ciekawy i intrygujący. Faceci kochają różnego rodzaju gadżety, które mogą wykorzystać przy uprawianiu hobby lub są związane z ich zainteresowaniami. Podaruj mu więc to, czego pragnie nie tylko na urodziny, święta czy walentynki, gdyż możesz mu sprawić radość i zrobić niespodziankę bez względu na okazję. Skorzystaj już dziś z naszej wyjątkowej oferty usług i wybierz dla swojego faceta podarunek jego marzeń.

a

Relaksujący i antystresowy masaż całego ciała 60min dla mężczyzn stanowi nie tylko najwspanialszą metodę na relaks, ale także wskazany jest dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

Kup teraz
a

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego 90min to idealne połączenie dla zestresowanych i spiętych mężczyzn.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera zabieg intensywnie nawilżający Dla Niego na twarz, antystresowy masaż ciała oraz strzyżenie włosów wraz ze stylizacją.

Kup teraz
INSTYTUT DERMA

Lokalizacja w Warszawie

ul. Głębocka 54 tel. 22 434 55 44 tel. kom. 517 337 932
www.iderma.pl
instytut@iderma.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 9:00–21:00
Sobota 9:00–17:00

NAPISZEMY LUB ODDZWONIMY

Masz pytania?