Image Alt

PREZENTY DLA NIEJ

Prezent dla Kobiety powinien być nie tylko wyjątkowy i dopasowany do jej potrzeb oraz pragnień ale także powinien być ekskluzywny. Dlatego właśnie, z myślą o kobietach powstały Zaproszenia Upominkowe na najchętniej wybierane usługi, które z pewnością uszczęśliwią każdą kobietę. Zaproszenia to eleganckie vouchery zapakowane w koperty prezentowe, które możesz wręczyć wyjątkowej osobie. Podaruj Kobiecie prezent, na jaki zasługuje, podaruj jej chwile tylko dla siebie.

a

Relaksujący masaż całego ciała 60min stanowi najwspanialszą metodę na przywrócenie równowagi ducha i ciała. Pozwala skutecznie odprężyć się i dostarczyć nowych sił witalnych.

Kup teraz
130 ZŁ
a

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego 60min pozwala na bardzo głęboki relaks.

Kup teraz
a

Luksusowy zabieg Infuzji Tlenowej na twarz, który wspaniale nawilża, dotlenia i wygładza skórę, dzięki czemu można w bezinwazyjny sposób osiągnąć młody i promienny wygląd.

Kup teraz
a

Koreańska metoda wieloetapowego oczyszczania skóry oparta o terapię wodorową, która pozwala odzyskać młody, świeży i promienny wygląd skóry.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny na twarz z masażem twarzy, szyi i dekoltu, peeling ciała, manicure, pedicure oraz modelowanie włosów.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny na twarz i szyję High-Tech, masaż ciała z peelingiem oraz maską w kapsule Spa, manicure Spa, pedicure Spa oraz modelowanie włosów.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera zabieg pielęgnacyjny na twarz z masażem twarzy, szyi i dekoltu, peeling ciała oraz czekoladowy masaż ciała, dodatkowo kwadrans z gorącą czekoladą do picia.

Kup teraz
a

Doskonałe przygotowanie do tego najważniejszego dnia w życiu. Pakiet zawiera indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny na twarz, pielęgnacje oczu, peeling ciała z odżywczą maską, manicure Spa i pedicure.

Kup teraz
a

Idealna pielęgnacja i relaks dla kobiet w ciąży. Doskonały pomysł na imprezę Baby Shower. Pakiet zawiera zabieg pielęgnacyjny na twarz, zabieg na okolicę oczu, masaż ciała dla obiet w ciąży oraz manicure.

Kup teraz
INSTYTUT DERMA

4 lokalizacje w Warszawie

ul. Głębocka 54 tel. 22 434 55 44
ul. Lazurowa 183 tel. 22 637 24 60
ul. Mehoffera 68d tel. 22 744 53 59
ul. Sarmacka 10 tel. 22 407 33 33
www.iderma.pl
instytut@iderma.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 10:00–21:00
Sobota 9:00–18:00

NAPISZEMY LUB ODDZWONIMY

Masz pytania?