Image Alt

PREZENTY DLA NIEJ

Przecież walentynki mogą trwać nie tylko jeden dzień w roku, ale przez cały czas! Czemu więc nie podarować swojej dziewczynie, czegoś, co będzie spełniać jej oczekiwania, a jednocześnie będzie wyjątkowe i nietuzinkowe? Prezent dla niej pod każdym względem powinien być unikatowy i zachwycać na każdym kroku. Jednak nie musi to być rzecz materialna, a np. usługa, dzięki której sprawisz niesamowity uśmiech na jej twarzy. Zawsze warto wykazywać się romantycznymi gestami, bowiem sprawiają one, że uczucie nie wygasa, a wręcz przeciwnie – rozkwita jak piękny kwiat.

Każda kobieta potrzebuje czasami chwili wytchnienia, chwili dla siebie. Wybierając prezent walentynkowy lub urodzinowy dla niej, powinieneś wziąć pod uwagę zwłaszcza jej potrzeby i upodobania. Ciekawym upominkiem dla dziewczyny będzie np. masaż, który pozwoli się zrelaksować i odprężyć lub praktyczne gadżety, mające na celu ułatwienie codziennego funkcjonowania. Z tego względu znajdziesz w naszej ofercie vouchery na najchętniej wybierane usługi i nie tylko, gdyż uważamy, że wszystkie kobiety zasługują na niepowtarzalne i jedyny w swoim rodzaju upominek.

a

Relaksujący masaż całego ciała 60min stanowi najwspanialszą metodę na przywrócenie równowagi ducha i ciała. Pozwala skutecznie odprężyć się i dostarczyć nowych sił witalnych.

Kup teraz
130 ZŁ
a

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego 60min pozwala na bardzo głęboki relaks.

Kup teraz
a

Luksusowy zabieg Infuzji Tlenowej na twarz, który wspaniale nawilża, dotlenia i wygładza skórę, dzięki czemu można w bezinwazyjny sposób osiągnąć młody i promienny wygląd.

Kup teraz
a

Koreańska metoda wieloetapowego oczyszczania skóry oparta o terapię wodorową, która pozwala odzyskać młody, świeży i promienny wygląd skóry.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny na twarz z masażem twarzy, szyi i dekoltu, peeling ciała, manicure, pedicure oraz modelowanie włosów.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny na twarz i szyję High-Tech, masaż ciała z peelingiem oraz maską w kapsule Spa, manicure Spa, pedicure Spa oraz modelowanie włosów.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera zabieg pielęgnacyjny na twarz z masażem twarzy, szyi i dekoltu, peeling ciała oraz czekoladowy masaż ciała, dodatkowo kwadrans z gorącą czekoladą do picia.

Kup teraz
a

Doskonałe przygotowanie do tego najważniejszego dnia w życiu. Pakiet zawiera indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny na twarz, pielęgnacje oczu, peeling ciała z odżywczą maską, manicure Spa i pedicure.

Kup teraz
a

Idealna pielęgnacja i relaks dla kobiet w ciąży. Doskonały pomysł na imprezę Baby Shower. Pakiet zawiera zabieg pielęgnacyjny na twarz, zabieg na okolicę oczu, masaż ciała dla obiet w ciąży oraz manicure.

Kup teraz
INSTYTUT DERMA

3 lokalizacje w Warszawie

ul. Głębocka 54 tel. 22 434 55 44
ul. Lazurowa 183 tel. 22 637 24 60
ul. Mehoffera 68d tel. 22 744 53 59
www.iderma.pl
instytut@iderma.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 10:00–21:00
Sobota 9:00–18:00

NAPISZEMY LUB ODDZWONIMY

Masz pytania?