Image Alt

PREZENTY DLA NIEJ

Przecież walentynki mogą trwać nie tylko jeden dzień w roku, ale przez cały czas! Czemu więc nie podarować swojej dziewczynie, czegoś, co będzie spełniać jej oczekiwania, a jednocześnie będzie wyjątkowe i nietuzinkowe? Prezent dla niej pod każdym względem powinien być unikatowy i zachwycać na każdym kroku. Jednak nie musi to być rzecz materialna, a np. usługa, dzięki której sprawisz niesamowity uśmiech na jej twarzy. Zawsze warto wykazywać się romantycznymi gestami, bowiem sprawiają one, że uczucie nie wygasa, a wręcz przeciwnie – rozkwita jak piękny kwiat.

Każda kobieta potrzebuje czasami chwili wytchnienia, chwili dla siebie. Wybierając prezent walentynkowy lub urodzinowy dla niej, powinieneś wziąć pod uwagę zwłaszcza jej potrzeby i upodobania. Ciekawym upominkiem dla dziewczyny będzie np. masaż, który pozwoli się zrelaksować i odprężyć lub praktyczne gadżety, mające na celu ułatwienie codziennego funkcjonowania. Z tego względu znajdziesz w naszej ofercie vouchery na najchętniej wybierane usługi i nie tylko, gdyż uważamy, że wszystkie kobiety zasługują na niepowtarzalne i jedyny w swoim rodzaju upominek.

a

Relaksujący masaż całego ciała 60min stanowi najwspanialszą metodę na przywrócenie równowagi ducha i ciała. Pozwala skutecznie odprężyć się i dostarczyć nowych sił witalnych.

Kup teraz
140 ZŁ
a

Masaż masłem Shea to luksusowy masaż 90 min z wykorzystaniem masła shea, które odmładza, nawilża i regeneruje nawet najgłębsze warstwy skóry.

Kup teraz
a

Luksusowy zabieg Infuzji Tlenowej na twarz, który wspaniale nawilża, dotlenia i wygładza skórę, dzięki czemu można w bezinwazyjny sposób osiągnąć młody i promienny wygląd.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera intensywnie nawilżający i odmładzający zabieg na twarz i szyję infuzji tlenowej Dermaoxy wraz z liftingującym masażem twarzy, szyi i dekoltu oraz relaksujący masaż pleców.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera intensywnie nawilżający i odmładzający zabieg na twarz infuzji tlenowej Dermaoxy oraz relaksujący masaż pleców.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera odmładzający zabieg na twarz infuzji tlenowej Dermaoxy wraz z liftingującym masażem twarzy, szyi i dekoltu

Kup teraz
a

Pakiet zawiera zabieg intensywnie nawilżający na twarz, peeling ciała wraz z masażem relaksującym ciała oraz na zakończenie modelowanie włosów.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera intensywnie nawilżający zabieg na twarz wraz z masażem twarzy, szyi i dekoltu, peeling ciała z relaksującym i odżywczym masażem shea, manicure i pedicure oraz na zakończenie modelowanie włosów.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera zabieg intensywnie nawilżający na twarz, peeling ciała, czekoladowy masaż ciała oraz kwadrans z filiżanką gorącej czekolady.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera zabieg intensywnie nawilżający na twarz, zabieg pod oczy i na powieki, peeling ciała wraz z maską wellness na ciało oraz manicure i pedicure.

Kup teraz
a

Pakiet zawiera zabieg intensywnie nawilżający na twarz, zabieg pod oczy i na powieki, relaksujący masaż dla kobiet w ciąży oraz manicure.

Kup teraz
a

Koreańska metoda wieloetapowego oczyszczania skóry oparta o terapię wodorową, która pozwala odzyskać młody, świeży i promienny wygląd skóry.

Kup teraz
INSTYTUT DERMA

2 lokalizacje w Warszawie

ul. Głębocka 54 tel. 22 434 55 44 tel. kom. 517 337 932
ul. Lazurowa 183 tel. 22 637 24 60 tel. kom. 506 367 608
www.iderma.pl
instytut@iderma.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 10:00–21:00
Sobota 9:00–18:00

NAPISZEMY LUB ODDZWONIMY

Masz pytania?